AVATUD TÖÖKODA
teisipäevast neljapäevani kell 17.30-21.30

Puiestee tn 13b, Tartu
(sissepääs Puiestee tänavalt läbi kangialuse, seejärel vasakul olevast hoovipealsest uksest teisele korrusele;
vaata, kuidas tulla
siit

Restaureerimiskeskuse avatud töökoda on koht puutööhuvilistele, tudengitele ning harrastajatele, kus saab meistri juhendamise abil korrastada vana mööblit, aknaid, uksi ja muid hoonete juurde kuuluvaid puitdetaile. Lisaks valmistada ka uusi esemeid.
Töökojas on tisleripingid, pukid ja muud tööpinnad avalikuks kasutamiseks. Külastaja käsutuses on ka kõiksugused käsitööriistad. Väiksemate parandustööde jaoks leiab meilt ka puit- ning viimistlusmaterjali.


BRONEERI TÖÖLAUD
Kuna korraga pääseb avatud töökotta töötama kuni 6 inimest, siis palume broneerida endale koht kasutades meie Doodle'i registreerimisvormi. Kui registreerumisvormis on aeg puudu, siis töökoda sellel ajal ei toimu. Kui kahtled aegades, siis võta meiega ühendust.

3.-5. oktoober 2023 on töökojas tasuta nädal, töölauda saab broneerida SIIT 

LEIA VABA TÖÖPINK 

PILETIINFO

Avatud töökoda toimib korrakaartide alusel. Meister annab hinnangu töömahu kohta ning selle järgi on võimalik soetada sobiv kaart.

1-KORRA PILET - 25 eurot
Ühe korra pilet on kuni 4 töötunni jaoks. See on sobilik kui tuled kergema tööga, mis ei võta kauem kui 4 tundi. Nt ühe aknaklaasi vahetus või toolijala liimimine. Ühe korra piletit saab soetada kohapeal, makstes sularahas või kaardiga.
Lisa ostukorvi
25 €
10-KORRA KAART - 110 eurot
Kümne korra kaart sisaldab endas 10x4 ehk 40 töötundi. Ühe külastuskorra hinnaks on sel puhul 11 €. Selle ajaga on võimalik korrastada paar aknaraami, terve uks, mõni lihtsam tool või kummut. Selgeks saavad ohutud töövõtted, eri tööriistade kasutamine, viimistlusvahendid ja -viisid. 10-korra kaardi puhul on esimene kord tasuta!
Lisa ostukorvi
110 €

30-KORRA KAART - 240 eurot
Kolmekümne korra kaart sisaldab endas 30x4 ehk 120 töötundi. Ühe külastuskorra hinnaks on sel puhul 8 €. See on sobilik kaart pühendunud tegijale, kes võtab ette mahukama töö. Selle aja jooksul saavad selgeks väga paljud töövõtted ning kujuneb välja hea tööpraktika. Töö hakkab kulgema kiiremini ning tekib vilumus.

Soovitame seda kaarti neile, kes plaanivad näiteks kõik oma maja aknad ise korrastada või tulevad kohale suuremat sorti riidekapiga. Lisaks ka tööd, mis nõuavad suuremaid puiduparandusi ja võtavad rohkem aega. 30-korra kaardi puhul on esimene kord tasuta!

Lisa ostukorvi
240 €

TINGIMUSED

Töökoja masinapargis toimetavad vaid meister ja keskuse töötajad. Ohutumate ja lihtsamate seadmetega (puurpink, ketaslihvija) saab ka keskuse külastaja tööd teha.
Aeg: Avatud töökoda saab külastada kolmel päeval nädalas T, K, N kell 17:30 - 21:30 (teistel aegadel kokkuleppe alusel). Korraga saab avatud töökoda kasutada kuni 6 inimest.
Koht: Meie töökoda asub Tartus aadressil Puiestee 13b.
Kehtivus: 10 korra pilet kehtib kolm kuud ja 30 korra pilet kehtib kuus kuud. Piletil võib olla kaks eri kasutajat (iga kasutaja eest läheb kirja üks kasutuskord).